Klinik Rohani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mohon doa buat suami,mertua dan keluarga

Go down

mohon doa buat suami,mertua dan keluarga Empty mohon doa buat suami,mertua dan keluarga

Post by marciana Thu 04 Nov 2010, 13:43

salam damai.Saya orang baru dalam ruangan ini.saya mohon doa dari kalian...agar dikuatkan iman selalu dan sabar setiap perkara.Saya mahu bebas dari dosa dan setiap pelusuk hati saya ini agar Tuhan memperlihatkan akan kebenaranya agar saya bertobat dengan hati yang terbuka.demikian juga untuk suami saya Tarence saya mohon agar Tuhan membuka hatinya untuk berdoa dan percaya padaNya Tuhan Yesus Kristus..saya mahu agar Hati suami saya tidak lagi menjadi seorang yang pemarah dan saya berharap agar dia mempercayai saya semula....dan membenarkan saya pergi kekaingaran pertapaan Karmel di Tambunan pada disember ini iaitu untuk mengikuti Penyembuhan Batin di sana.Untuk Ibu Mertua saya Agatha ...saya mohon agar Tuhan mengampuninya dengan setiap dosa yang ada dalam hatinya dan apa juga kebencianya terhadap saya ,suami dan anak anak saya mohon agar tuhan buka hatinya memenrima kami seadanya.Sya mohon doa juga buat keluarga saya dan adik adik saya agar mereka terbuka hati untuk bertobat dan tidak ada pergaduhan lagi terutama sekali Ayah saya Benjamin yang peminum arak dan cepat marah.....Tuhan tunjukkanlah jalan Buat kami agar semua masalah kami dapat diselesaikan dengan hasil pertolonganMu....ya tuhan dengarkanlah doa kami amin

marciana
Tamu

- Similar topics